logo-samandehi
ورود به سایت
روش نصب کاغذ دیواری
ادامه مطلب

روش نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری این روزها دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد است،زیرا امکان نصب سریع و ساده را دارا می باشد و مشکلات بوی تند رنگ پس پیاده سازی را ندارد .در این نوشته میخواهیم روش نصب کاغذ دیواری را به شما توضیح دهیم.

ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری

پیش از شروع نصب کاغذ دیواری نیاز به ابزار خاصی برای انجام کار داریم این ابزار عبارتند از:
• میزکار
• قلموی بزرگ
• کاردک پلاستیکی
• تیغ موکت بری
• خطکش
ابزار اصلی نصب کاغذ دیواری هستند.

نصب کاغذ دیواری

 

تمیز کردن انواع گاز در خانه
ادامه مطلب

تمیز کردن انواع گاز در خانه

روش صحیح تمیز کردن و برق انداختن اجاق گاز

تمیز کردن اجاق گاز ، تميز كردن اجاق گاز لعابی

اجاق گاز ها هنگام آشپزی پر از لکه و چربی های مزمن می شوند که شاید به راحتی از بین نروند اما موادی وجود دارد که برای تمیز کردن این لکه ها بی نظیر است.

به ادامه مطلب رجوع کنید.

با چه چیزی و چگونه خانه را نظافت کنیم؟
ادامه مطلب

با چه چیزی و چگونه خانه را نظافت کنیم؟

این سوالی است که به صورت مکرر از ما می‌پرسند: چگونه خانه خود را تمیز کنیم؟ بالاخره تصمیم گرفتم مقاله ای با عنوان این سوال بنیسم و در رابطه با نکات خانه داری و نکات اساسی نظافت منزل صحبت کنم.

من عاشق ترفند های کوچک (مثل راهنمای تمیز کردن سر دوش حمام) و دستورالعمل هایی برای ساخت تمیز کننده هایی برای نظافت منزل و راه هایی برای مقابله با کثیفی هستم پس تمرکز بر روی نکات کلیدی نظافت بسیار مهم است.

با فرا رسیدن تابستان و تعطیل شدن مدارس، فرزندان‌مان بیشتر زمان را در خانه می‌مانند، به همین دلیل خانه زودتر کثیف و نامرتب می شود و این نکته که ما دست روی دست نگذاریم بسیار مهم است. از حوله های ورزشی گرفته تا ظرف های غذا همه چیز در یک چشم به هم زدن نامرتب می شود و ما باید در این میان برای تمیز کردن وسایل خانه کار بیشتری صورت دهیم.

مقاله ای که برای شما دوستان آماده کرده ام بسیار کاربردی است و نکات ذکر شده در این مقاله می‌توانند برای خانم‌های خانه بسیار کمک کننده باشند، البته این نکات را می‌توانند به آقایان خانه هم آموزش دهند!

ممکن است برخی از این ترفندهای ارائه شده کاملا مبرهن باشند اما ارزش ذکر کردن را دارند.

ما قبلا درباره راهنمای نظافت منزل صحبت کرده ایم. اما به دلیل اینکه تمامی این نکات، مورد علاقه ی من هستند و در امور خانه داری بسیار کاربردی و کارآمد هستند، قصد دارم تا دوباره به آنها بپردازیم. با خواندن این مقاله خودتان را برای موفقیت آماده کنید. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

از چه مواد شوینده و وسایلی برای نظافت منزل استفاده کنیم؟

من پیشنهاد می کنم که مواد شوینده ی خانگی خود را در بخشی از منزل‌تان نگهداری کنید که قابل دسترسی باشند. علت این امر این است که در این صورت دسترسی و استفاده از آنها راحت تر خواهد بود. هم چنین لوازم و مواد شوینده ی کاربردی و محدودی داشته باشید تا هنگام استفاده از آنها، گیج نشوید. برخی از شوینده های چند منظوره وجود دارند که به راحتی روی میز، پنجره ها، روی اجاق گاز و حتی کف پوش ها را تمیز می کنند..

 

 

 

 

پس از طی این